Wycieczka do Budapesztu

Co lubię w podróżowaniu

Co lubię w podróżowaniu

Post by relatedRelated post

Przede wszystkim moim ulubionym elementem wszystkich wyjazdów jest to, że spotykam i poznaję nowych ludzi. Uwielbiam nawiązywać kontakty z obcymi ludźmi, rozmawiać z nimi, zatem można powiedzieć, że turystyka daje mi pełen wachlarz możliwości w tej kwestii.

Drugim elementem jest możliwość przemieszczania się, zmieniania miejsca pobytu. Szybko się nudzę, a w sytuacji, kiedy jednego dnia jestem na przykład w Warszawie, a drugiego w Łodzi, czuję się bardzo zadowolona. Mam takie poczucie, że turystyka jako taka to dynamiczna zmiana miejsca pobytu, a nie na przykład siedzenie w miejscu i odpoczynek bierny.
Ponadto w czasie wyjazdów staram się nawiązywać kontakty zawodowe. Podobno jest tak, że w czasie urlopu jesteśmy bardziej wyluzowani i otwarci na innych, zatem korzystam z tego, by poprawić swoje notowania zawodowe. Mogę śmiało powiedzieć, że turystyka jest dla mnie jakby trampoliną, pomagającą mi osiągnąć sukces zawodowy. Jednym słowem łączę wtedy przyjemne z pożytecznym i korzystam z okazji.

About