Wycieczka do Budapesztu

The North Face na wiosnę

The North Face na wiosnę

Post by relatedRelated post

Turystyka wiosna, jak się przygotować?Nadeszła nareszcie wiosna. Jak możemy uczcić ten okres? Polecanym sposobem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest wybranie się w podróż pieszą po górach i lasach. Co raz więcej osób wybiera właśnie ten sposób na spędzenie urlopu. Wiosna to idealny okres dla turysty górskiego. Jak jednak zadbać o komfortowe spędzenie takiego czasu?

Wyprawa w góry to nie tylko czas spędzony na przygotowaniu trasy i logistyce podróży. Pasuje również zaopatrzyć się w odzież i sprzęt, które pomogą nam spędzić ten czas w pełnym komforcie. Wiosna to okres, który potrafi nas zaskoczyć zmienną pogodą, opadami atmosferycznymi i wiatrem. Dlatego warto zaopatrzyć się w przeznaczoną do tego typu hobby odzież.

Dobrym wyborem na wiosenny, a także jesienny okres są polary. Polary w postaci bluz i kurtek to odpowiedź na zmienne warunki przed jakimi postawionymi jesteśmy podczas trwania wiosny. Polary wiążą w sobie ochronę termiczną z pełną oddychalnością. Polary nie powinny jednak być używane w deszczowe i bardzo wietrzne dni. Do ochrony przed opadami i silnym wiatrem służyć mogą kurtki zewnętrzne (z wodoszczelną powłoką), które można łączyć z polarami, tworząc w ten sposób pełną ochronę górnej części ciała – jest to również rozwiązanie idealne na chłodniejsze dni i zimę. Kurtkami łączącymi w sobie warstwę zewnętrzną z wewnętrzną polarową są kurtki „3 w 1”, na przykład od polecanego producenta The North Face. Kurtki tego typu zaprojektowane są specjalnie po to aby spełniały swoje funkcje przez cały rok. Polary North Face i kurtki to idealne połączenie zapewniające ochronę przed zmiennymi warunkami, bez względu na porę roku.

About