(Polski) Free reset

Sorry, this entry is only available in Polski.

7 Responses to “(Polski) Free reset”


 • BG HH nie działa

  fajnie, co?

 • Proponuję razem z tym dorzucić zmiany w resist na freeze, żeby ludzie nie zmarnowali przez przypadek tego resetu.

 • a jak ktoś wróci do gry np. za 3 miesiące to już reseta nie będzie mógł zrobić?

  niech już zostanie ten npc na stałe np. dla postaci utworzonych do wczoraj, sporo osób zrezygnowało z gry tutaj i nie ma sensu ich stygmatyzować z tego powodu, a może zechcą wrócić. taki reset zresztą powinien być możliwy zawsze przy większych zmianach w skillach

  • Reset będzie można zrobić dopóki będzie stał NPC. Na pewno poinformujemy z wyprzedzeniem, jeśli będzie trzeba się pośpieszyć. Tego typu informacje pojawiają się na www, facebooku i twitterze, trudno ich nie zauważyć.

   • No ale chwilunia Gepard, powiedziane było, że reset będzie dla wszystkich.
    Skoro tak czy owak, postać będzie mogła skorzystać z niego tylko raz, to jaki sens ma usuwanie tego NPC (oczywiście zakładam, że postacie utworzone pre-pojawienie-sie-NPC mogą z niego skorzystać) zawsze to jakiś plus przy powrocie na serwer.

    • Oczywiście, że reset będzie dla wszystkich. Od momentu gdy wprowadzone zostaną wszystkie poprawki i updejty do skilli i mechaniki NPC będzie stał jeszcze co najmniej tydzień i KAŻDY będzie mógł z niego skorzystać (oczywiście o ile nie skorzystał wcześniej). Myślę, że tydzień to aż nadto by wymyślić jakie chce się mieć staty/skille. A jak ktoś jest niezdecydowany to może zrobić reset i nic nie rozdawać dopóki się nie zdecyduje.

Comments are currently closed.

Forum

Najnowsze odpowiedzi

Facebook

Archives