Serwer testowy Renewala

Włączony został serwer testowy Renewala.

Aby połączyć się z serwerem należy uruchomić patcher KDR, który pobierze potrzebne pliki, a następnie uruchomić renewal.exe w folderze z KDR. Konta zakłada się poprzez “_F”/”_M” — jeśli nie wiesz co to znaczy, wyjaśnienie jest na końcu newsa.

Prosimy w szczególności o testowanie zmian w mechanice gry oraz nowych klas i ich skilli. Dokładne informacje o ułatwieniach na serwerze testowym będą podawane zawsze w MOTD po zalogowaniu się do gry.

Wszystkie błędy i problemy zauważone na serwerze testowym należy zgłaszać na forum. Można tam też zadawać pytania typu “jak to działa” oraz zgłaszać inne życzenia dotyczące serwera testowego (w szczególności jakie itemy powinny się znaleźć w sklepiku w Pronterze, aby ułatwić testowanie niektórych skilli).

Zakładanie konta
Aby założyć konto na serwerze testowym należy do wybranej nazwy konta dopisać “_F” lub “_M” w zależności od płci, oraz wpisać hasło, które ma być hasłem do konta. Konto zostanie utworzone przy pierwszym logowaniu. Przy kolejnych logowaniach nie dopisuje się już “_F”/”_M”.

6 komentarzy do “Serwer testowy Renewala”


  • A ja mam takie pytanie. Do kiedy będzie serwer testowy działać? Bo jak wiadomo część graczy to studenci i jeszcze mają sesję więc nie mogą wspomóc ekipy w poszukiwaniu błędów w renewalu.

  • Udało się – wystarczyło dodać Zapobieganie wykonywania danych (DEP) dla renewal.exe 🙂

  • A kiedy będzie można widzieć renewal’a na n KDR i Dark KDR ? 🙂

  • Przepraszam, mam problem – nie mogę odpalić renewal.exe – nic się nie dzieje po włączeniu, mimo że działa mi KDR. Jakieś pomysły?

Obecnie nie ma możliwości komentowania.

Forum

Najnowsze odpowiedzi

Facebook

Archiwa