KDR na Twitterze

W ekipie doskonale wiemy, że Wy, gracze, lubicie wiedzieć, że dbamy o Was i o serwer. Że nie zapomnieliśmy i nie wyjechaliśmy, że wciąż nam się chce i że ciągle coś robimy dla KDR. Tak właśnie jest, choć pewnie trudno w to uwierzyć gdy newsy na stronie pojawiają się raz na tydzień. Żeby zmienić to kiepskie wyobrażenie o serwerze i GMach, które siedzi pewnie w głowie niejednego gracza, postanowiliśmy nieco częściej dawać Wam znać o tym, że żyjemy (ważne), mamy się dobrze (mniej ważne) i że robimy coś przy serwerze (najważniejsze). Pisanie zbyt krótkich newsów na głównej stronie nie ma sensu; użycie do tego forum spowodowałoby z kolei, że nasze mini-newsy zginęłyby w natłoku innych postów i tematów. Dlatego będziemy w tym celu używać narzędzia stworzonego właśnie do tego, żeby dać innym znać co nowego i co słychać: Twittera. Nasze wpisy będzie można śledzić bezpośrednio na Twitterze w profilu KDR albo tutaj, ponieważ wpisy będą pojawiać się również na pasku bocznym, nad sekcją poświęconą forum. Tak czy inaczej warto dodać sobie adres http://twitter.com/KDRServer do zakładek – jeśli kiedykolwiek będziemy mieli problemy techniczne spowodowane np. sprzątaczkami 😉 lub konieczna będzie przerwa w działaniu strony www, na Twitterze dowiecie się od nas co się dzieje.

11 komentarzy do “KDR na Twitterze”


 • Dodajcie link w menu głównym (coś na styl linku do YT), bo ten news zniknie za jakiś czas z głównej.

  Pozdrawiam!

 • Na początku podchodziłem do Twitera z dużym dystansem. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że spełnia moje wymagania i jeśli będzie często aktualizowany a nie 3 razy w miesiącu to wszystko będzie ok.

  1+ dla nowych pomysłów.

 • Domagamy się KDR na blipusiu!!!11

  a tak serio, bardzo fajne posunięcie. Dobrze wiedzieć o pewnych rzeczach na bieżąco.

 • Patrze praca pelna para 😉

 • Zajmijcie się botami, które całymi dniami dropią piaski na bathorkach, punkach i demon pungusach. Graczą chodzi o wyrównaną grę. Nic innego nie ejst aż tak ważne…………

 • stworzonego do właśnie do tego? – poprawić

 • +1 Dla Administracji, jeszcze troche, a ponownie zachce mi sie grac.

 • Nie lepiej użyć Blipa? Obłusguje protokół gg, każdy kto korzysta może dodać taga #kdrserver.

Obecnie nie ma możliwości komentowania.

Forum

Najnowsze odpowiedzi

Facebook

Archiwa