World of Warcraft (Prima Aprilis)

TroggJak wiadomo, świat nie stoi w miejscu. I my nie możemy się zatrzymywać. Jesteśmy świadomi tego, że ilość fanów gry Ragnarok Online słabnie z roku na rok. @MC, @Autoloot, nowe zamki, wyższy rate, fryzury, eventy nie są w stanie tego zmienić, bo graczy i tak będzie ubywać. Trzeba stanąć oko w oko z faktami – ragnarok nie jest już grą nową i nie przyciąga ludzi tak jak kiedyś – jest zwyczajnie nudny. Nie ważne jak będziemy się starać, efekty naszej pracy nigdy nie będą zadowalające. Dla tego dla was zmieniamy się na lepsze. Dzięki nowym maszynom i hostingowi zapewnionemu na najbliższe miesiące, postanowiliśmy podjąć drastyczne kroki. Jeszcze w tym tygodniu, do waszej dyspozycji, będzie oddany świeży i pachnący serwer gry World of Warcraft. Patcher będzie można ściągnąć z tej strony, wkrótce będzie też można ściągnąć przystosowanego klienta dzięki uprzejmości Zapomnianego_Grajka. Teraz coś a propos ustawień naszego serwera. Zgodnie z tradycją planujemy zachować te ustawienia co na KDR – doświadczenie będzie naliczane 3 razy szybciej niż na oryginalnych ustawieniach Blizzarda, podobnie będą wypadać przedmioty. Z bossów przedmioty będą wypadać 2 razy częściej niż normalnie. Obecna wersja klienta naszych serwerów to 3.1, ale postaramy się by wszystko działało. W fazie testów nie wykryliśmy większych problemów. Jedyne czego nam teraz brakuje to nazwy serwera. Z tym mamy nadzieje że nasi drodzy gracze nam pomogą. Czekamy na propozycje!

59 komentarzy do “World of Warcraft (Prima Aprilis)”


 • Jak bardzo w tym newsie jest prima aprilis, pomysł z wow’em nie jest zły a zmienił by na pewno dużo każde urozmaicenie jest lepsze niż monotonia… To tyle…

  • Gdyby przejść na wowa wtedy kiedy komórka zrobił wipe a nie trzymać się ragnaroka to dzis bylibyscie jednym z najbardziej ludnych prywatnych serwerów WOW w europie i na swiecie ale teraz niestety zdążyła się uformować konkurencja. Natomiast niedługo wyjscie Aion online, i mysle ze to byłby dobry krok zeby sie do tej gry przenieść.

   1) klimat typowego japońskiego fantasy bardziej przypadnie do gustu obecnym i byłym graczom KDR niż WoW poniewaz jest bardziej bliski ragnarokowi (nie ujmując nic heroic fantasy wowa)

   2) gra bedzie nowoscią i podejżewam ze ma wieksze szanse zajać dobra pozycje na rynku mmo niz taki age of conan czy warhammer online które dużo szczekały ale warcrafta ugryzły tylko po kostkach.

   3) nie będzie dużej konkurencji wśród serwerów prywatnych a z dobrym teamem, a za taki uwazam obsługę KDR mozna miec niezly start i wybić się ponad inne privy.

   Mam nadzieje ze moderacja nie usunie tego komentaża, prima aprilis prima aprilisem ale to dobra okazja zeby podyskutowac na temat przyszlosci serwera. A rozmawiac trzeba bo nie jest różowo.

 • Może i PA, ale to mogło by się udać 😀 Nie ważne w co, ważne z kim 🙂

 • mi tez skasowali komenty jak chcialem ich uswiadomic ;D ale kawal dobry 😀 brawo:)

 • Btw. Chetni do powspominania starych, dobrych czasow niech klikna ‘Ekipa DRT’ i przeczytaja drugi news ;o

Obecnie nie ma możliwości komentowania.

Forum

Najnowsze odpowiedzi

Facebook

Archiwa