Przypomnienie zasad bezpieczeństwa

Chcielibyśmy po raz kolejny przypomnieć jak ważne jest aby użytkownicy zadbali o bezpieczeństwo swoich kont, haseł i e-maili.

Zebraliśmy w jednym miejscu kilka zasad, które pozwolą Wam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, w których niepowołane osoby zyskują dostęp do Waszych postaci lub przedmiotów.

Bezpieczeństwo kont zależy w głównej mierze od Was. Z naszej strony jesteśmy pewni, że konta są bezpieczne — serwer jest zabezpieczony, hasła zaszyfrowane itd. — uzyskanie dostępu do danych kont przez niepowołane osoby jest praktycznie niemożliwe, a nawet gdyby się zdarzyło, od razu byśmy o tym wiedzieli.
Nie jesteśmy w stanie Wam pomóc jeśli ktoś uzyska dostęp do Waszego konta. Nie wiemy i nie mamy możliwości ustalenia kto i skąd miał hasło. Jedno jest pewne — nie od nas.
Dlatego pilnujcie swoich haseł i uważajcie kogo obdarzacie zaufaniem.

Nie chcemy nikogo straszyć tym newsem. U nas nic się nie zmieniło — ani sposób postępowania, ani stopień zabezpieczeń. Jeśli ktoś dobrze zadbał o bezpieczeństwo, nadal nie musi się o nic martwić.
Ale jeśli jednak po przeczytaniu tego newsa zaczynasz się zastanawiać czy na pewno wszystko jest w porządku, to bardzo dobrze — po to jest to przypomnienie, aby każdy się zastanowił czy zrobił wszystko co mógł, by nie dać szansy hackerom, złodziejom i oszustom. My zrobiliśmy, a Ty?

Brak komentarzy do “Przypomnienie zasad bezpieczeństwa”


Obecnie nie ma możliwości komentowania.

Facebook

Archiwum