Rotacja zamków i kwestie regulaminowe

Na obu serwerach odbyła się comiesięczna rotacja zamków. Star Gladiatorzy mogą zmienić zapisane mapy zamkowe u NPC w Payon. Przy okazji chciałbym zwrócić wszystkim uwagę na trzy najczęściej zgłaszane mi problemy związane z łamaniem obowiązujących na serwerze zasad.

Kultura języka

Problem najbardziej widoczny na serwerze Dark KDR. We wszystkich zgłaszanych mi przypadki używania wulgaryzmów i obrażania innych graczy wyciągane są konsekwencje, więc jeśli zależy Wam na oczyszczeniu publicznej przestrzeni serwera z nieodpowiedniego języka, proszę mi wszystkie sytuacje zgłaszać, a ja będę reagować. Grzybów w jailu nie zabraknie.

Propozycje Illegal Trade

Już samo składanie propozycji jakiejkolwiek wymiany kont albo wymiany przedmiotów za pieniądze lub inne przedmioty, usługi, itd, a także wymiany pomiędzy nKDR i DKDR, są traktowane przez nas jako IT i będą karane zablokowaniem wszystkich kont.

3pp

Nie chcę nikomu ograniczać możliwości gry na serwerach (czyt. banować) i nie chcę również podejmować innych działań prewencyjnych (czyt. zmieniać ustawień serwera lub wprowadzać dodatkowych ograniczeń/utrudnień, które dotkną także uczciwych graczy), ale jeśli kolejny raz spotkam się z przypadkami używania makr lub jakichkolwiek innych programów symulujących grę, to wyciągnę bardzo poważne konsekwencje. Powyższe proszę traktować jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Brak komentarzy do “Rotacja zamków i kwestie regulaminowe”


Obecnie nie ma możliwości komentowania.

Facebook

Archiwum